Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Vyhřívané lavice a lehátka

Wellness relaxace

Vyhřívaná lavice Comander

Vyhřívaná lavice Comander

11 418 Kč bez DPH / BM

Vyhřívaná lavice Piccala

Vyhřívaná lavice Piccala

8 610 Kč bez DPH / BM

Vyhřívaná lavice Forman

Vyhřívaná lavice Forman

15 820 Kč bez DPH / BM

Vyhřívaná lavice Carolina

Vyhřívaná lavice Carolina

15 820 Kč bez DPH / BM

Vyhřívané lehátko Relax

Vyhřívané lehátko Relax

28 340 Kč bez DPH / ks

Vyhřívané lavice a lehátka zvyšují komfort ve všech wellness prostorech a v dnešní době jsou již zcela samozřejmou součástí relaxačních prostorů.

Podstatou vyhřívaných lehátek a lavic je jejich příjemně vyhřátá plocha na 32°C, která komfortně prohřeje naše tělo. Temperovaná lavice a lehátka jsou tvarovaná dle ergonomie lidského těla, tak aby poskytovala co největší možnost odpočinku a pohodlí. Tyto nepostradatelné součásti wellness relaxace doporučujeme umístit do interiéru.

Vyhřívaná lehátka i lavice se vždy stanou přirozenou součástí všech wellness prostorů, jelikož jejich vrchní část je pokryta zázníkem zvolenou mozaikou, tak aby vyhřívané lavice a lehátka designově zapadla do každého konceptu wellness prostoru. Použité mozaiky mohou být keramické, skleněné, kovové, různobarevné a také v různých tvarech a velikostech.

Vyhřívané lavice

Vyhřívané lavice jsou často nedílnou součástí také veřejných bazénů a wellness center. Po plavání či koupeli je vždy příjemné se jít následně osušit nahřátým ručníkem, který ležel na vyhřívané lavici. Ještě krásnější však je se po relaxaci ve vířivce, v sauně či po plavání v bazénu jít zabalit do županu a lehnout si na vyhřívanou lavici, která je temperovaná na příjemných 32°C. Vyhřívaná lavice je vhodná jak pro individuální, tak pro skupinovou relaxaci.

Vyhřívaná lehátka

Jedny z nejkomfortnějších lehátek ve wellness prostorách, jsou právě ta vyhřívaná lehátka, která svoji příjemnou teplotou a ergonomickým tvarem poskytnou tělu maximální možnost odpočinku.

Vyhřívaná lehátka jsou specifická tím, že bývají většinou vhodná pro individuální relaxaci, kdy na lehátku relaxuje jedna osoba. Nicméně toto není pravidlem a i vyhřívaná lehátka lze vyrábět v různých velikostech či tvarech dle potřeby. Častým požadavkem bývá také výroba vyhřívaného lehátka pro 2 osoby, tedy pro párovou relaxaci, například po masáži či wellness proceduře.

Vyhřívaná lehátka můžeme vidět jak v hotelových lázní, tak dokonce i ve větších lyžařských centrech, kde poskytují návštěvníkům příjemný odpočinek a možnost prohřátí se po náročném lyžařském zážitku na svahu. Tuto službu ocení lyžaři především v chladnějších dnech, kdy se mohou alespoň na schvíli, zcela oblečeni v lyžařské výbavě, prohřát a odpočinout.