Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Masážní systémy a vany

Relaxační koupele

Výroba v ČR

Vyrobili jsem pro Vás 9.300 van

Záruční a pozáruční servis po celé ČR

DÁREK ZDARMA

SLEVA 15% ELEKTRONICKÉ OVLÁDÁNÍ A 10% PNEUMATICKÉ OVLÁDÁNÍ BASIC - NYNÍ AKČNÍ SLEVY

Zakázkové hydromasážní systémy

Samostatné bez vany

Námi vyrobený masážní systém nainstalujeme do jakékoliv Vámi zvolené akrylátové vany nabízené na trhu.

Hydromasážní vany komplet

Ceny včetně akrylátové vany

Cenově zvýhodněné masážní vany, obsahující masážní systém a akrylátovou vanu.

Hydromasážní vany a systémy do vaší koupelny

Společnost Jaroslav Tesárek – EXCEL svým zákazníkům nabízí kvalitní české hydromasážní vany a masážní systémy do van. Naše společnost se výrobou masážních systémů zabývá již od roku 1998 a své zkušenosti v oblasti balneoterapie postupně začala uplatňovat také ve výrobě komplexních wellness center.

JAROSLAV TESÁREK – EXCEL

Z jakého důvodu zvolit tohoto výrobce?

Naše masážní vany a hydromasážní systémy jsou specifické svojí vysokou kvalitou, českou výrobou (ve Slaném) a především kvalitním zákaznickým servisem.

MASÁŽNÍ VANY

TYPIZOVANÁ VÝROBA MASÁŽNÍCH VAN

Zákazník si může svoji masážní vanu zvolit buď typizovanou, tedy již existující masážní systém HYDRO MASÁŽNÍ SYSTÉM nebo AIR MASÁŽNÍ SYSTÉM, či tzv. kombinovaný masážní systém, který obsahuje jak perličkovou koupel (air), tak také vodní masáž (hydro).

Typizované masážní vany zahrnují v ceně také přímo akrylátovou vanu. Není tedy potřeba doobjednávat samotnou vanu. Zvolit si můžete ze základních tvarů tedy obdélníková (pravoúhlá) vana, rohová akrylátová vana nebo asymetrická (polorohová) vana.

I tyto typizované masážní vany můžete zajisté dle zájmu obohatit například o chromoterapii (léčení barvami), přímou desinfekci apod.

HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY

MASÁŽNÍ VANY NA MÍRU

V čem je ale naše společnost ojedinělá je výroba hydromasážních van na míru. Tato služba spočívá ve výběru hydromasážního systému a samotné akrylátové vany. Stále častěji nás oslovují zákazníci s individuálními požadavky na rozmístění trysek, počtu trysek ve vaně a typu ovládání. Našim zákazníkům nabízíme, aby přijeli přímo do výroby a ve své zvolené vaně si sami určili potřebné rozmístění trysek apod.

V rámci poradenství Vám také pomůžeme s výběrem vhodné akrylátové vany od jakéhokoliv výrobce na trhu. Dle Vašich požadavků také doporučíme vhodný masážní systém do vany. Každý hydromasážní systém v nabídce poskytuje zákazníkovi potřebnou relaxaci či rehabilitaci, která se zaměřuje na určité partie těla.

Ať už Vás osloví naše hydromasážní systémy na míru nebo typizované masážní vany, doporučujeme oslovit naši společnost při případné poradenství či vytvoření nabídky.