Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Nerezové bazény zakázkové

Skimmer

Nerezové bazény zakázkové

Vyrábíme české nerezové bazény všech tvarů a velikostí s přelivným filtračním systémem, které jsou primárně určeny do veřejných prostorů (hotelů, wellness aj.) . Přelivné nerezové bazény si však často pořizují i zákaznicí domu na zahradu nebo do interiéru, pro získání účinnějšího čištění a krásného designu. Přelivné bazény zajišťují díky své filtraci vysokou úroveň čištění, která je však podmíněna vyšší cenou filtrace (oproti skimmerovému řešení).

Naši konstruktéři projektují nerezové bazény dle přání zákazníka, které jsou následně zhotoveny ve vlastním výrobním závodě ve Slaném. Všechny produkty jsou precizně zpracovány a vyrobeny z nerezové oceli té nejvyšší kvality.

Nerezové bazény mají dlouhou životnost a nadčasový vzhled. Nerezová ocel je moderní a elegantní materiál, který má vysokou odolnost a dobře se udržuje v čistotě díky neporéznosti materiálu, tak téměř nedochází k usazování bakterií a nečistot.

Bazény dodáváme včetně kompletního vybavení dle zákazníkova přání - filtrační systém, protiproud, osvětlení, hydromasážní trysky, zábradlí, schody, pojezdové zakrytí bazénu aj.

Cena na vyžádání